baner
APARTAMENTY | Kontakt | Cennik | Terminarz JASTARNIA | JURATA - Penthouse | JURATA - Bryza


Nowo Powstały Ekskluzywny Apartament w Sopocie - Willa Maria.

Zespól nowo powstałych apartamentów oddanych w 2008 roku - Willa Maria znajduje się w Sopocie przy ulicy Jana Jerzego Haffnera 71 (250m do morza, 850m od Grand Hotelu).

Apartament o pow. 70m2 posiada przestronna sypialnię, salon 40m2, wpełni wyposażoną kuchnię jak również taras wraz z prywatnym ogródkiem.

W budynku do bezpłatnej dyspozycji gości znajduje się sauna, jacuzzi, sala ćwiczeń wraz z rowerami, bieżnią i wielofunkcyjnym atlasem.

Już w odległości znajduje się kompleks basenowy AquaPark. Dla zwolenników jazdy konnej i kontaktów z tymi niezwykłymi zwierzętami rajem będzie Stadnina Koni mieszcząca się w odległości 1500m od Willi Maria. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Grodzisko. Jest to rezerwat archeologiczno przyrodniczy położony pomiędzy wąwozami dwóch potoków, rozcinającymi Skarpę Sopocką na zachód od środkowej części ulicy Jana Jerzego Haffnera. W skansenie archeologicznym prezentowane są stałe elementy odtwarzanej zabudowy grodziska: brama, fragment wału, chaty, półziemianki i zagrody dla zwierząt.

Sopockie korty tenisowe znane jako miejsce treningowe dla zawodowców jak i amatorów stały się ważnym elementem w grafiku turystycznym miasta. Znajdując się zaledwie w odległości 450m od Willi Maria stanowią gwarancję łatwego dostępu do czynnego wypoczynku. Korty Sopockie liczą się na arenie międzynarodowej będąc organizatorem corocznego turnieju Prokom Polish Open.

Kolejnym atutem lokalizacji Willi Maria jest sąsiedztwo wysokiej klasy hotelu - Hotel Haffner **** Hotel oferuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu: basen, sauna, solarium, gabinet masażu, Jacuzzi, gabinet kosmetyczny, sala rekreacyjna. Wycieczki rowerowe w Sopocie będą czymś codziennym dzięki wspaniałym szlakom rowerowym prowadzącym wzdłuż wybrzeża, a dla zwolenników kąpieli słonecznych i morskich Sopot oferuje wspaniałą, czystą plażę wraz z sopockim molo.

WOLNE / ZAJĘTE TERMINY

REZERWACJE : (+48) 601 355 233 ; kontakt@willamaria.com